Jak to działa - DELTA DORE?

 
Firma DELTA DORE poprzez nowoczesny system zarządzania domowym komfortem - sterowanie alarmem, automatyką, ogrzewaniem, może realizować pod jednym zintegrowanym układem, zwanym DOMOTYKA, wszelkie scenariusze.

Co to jest DOMOTYKA?
W dzisiejszych czasach różnorodność urządzeń, w które wyposażamy nasze domy, ma za zadanie podwyższać standard naszego życia: oświetlenie, rolety, ogrzewanie. Użytkownicy potrafią docenić produkty, które ułatwiają im zarządzanie domowym komfortem.
Dlatego proponujemy nowe rozwiązania bezpośrednio powiązane z nowoczesną technologią radiową; sterowanie grupowym układem oświetlenia i roletami, zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz alarmem, symulacja obecności, powiadomienie w przypadku wyłączenia prądu, kontakt z własnym domem za pomocą tel. komórkowego - niezliczone scenariusze z zakresu "domotyki" stają się rzeczywistością dzięki nowym rozwiązaniom technicznym opracowanym przez DELTA DORE.

System Domotyki to otwarta komunikacja pomiędzy poszczególnymi urządzeniami systemu, która odbywa się bezprzewodowo. Używana technologia przekazu fal radiowych działająca na dwóch różnych częstotliwościach (częstotliwość 434 oraz 868 Mhz), pozwala na współdziałanie produktów grzewczych, alarmowych i automatyki. Wybór protokołu porozumiewania radiowego - X2D pozwala na optymalną ochronę przekazu danych.

Funkcje systemu to:
 • funkcje bezpieczeństwa: sygnalizacja włamania i napadu, wykrywanie i sygnalizacja zagrożenia pożarem, kontrola dostępu
 • sterowanie parametrami środowiska: temperaturą i wilgotnością pomieszczeń, natężeniem oświetlenia
 • zarządzanie energią elektryczną, ogrzewaniem, oświetleniem, żaluzjami, roletami, bramami wjazdowymi
 • Jednostka centralna rejestruje zdarzenia i ma możliwość modyfikacji obiektów systemu.


  Różne gamy produktów zintegrowane w jeden wspólny system, ułatwiają codzienne czynności dzięki czemu niezliczone scenariusze z zakresu „Domotyki” stają się rzeczywistością.
  Produkty z gamy TYDOM skłaniają do nowego spojrzenia na zarządzanie przestrzenią mieszkalną dając możliwość sterowania ogółem sprzętów takich jak pilot wielofunkcyjny czy przekaźnik telefoniczny do zdalnego sterowania całym domem.
  Gama TYXIA to inteligentny zestaw rozwiązań umożliwiający sterowanie domową automatyką. Produkty takie jak wyłączniki czy ściemniacze światła, piloty przypominające breloki do kluczy pozwolą nam bez przeszkód zarządzać swoim oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym, roletami, bramą wjazdową, drzwiami do garażu itp.
  Natomiast produkty z gamy TYXAL – proponują użytkownikom wydajne i pewne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa. Centrale alarmowe z 2 i 4 sterowaniami strefowymi, czujniki ruchu, otwarcia i techniczne, syreny wewnętrzne i zewnętrzne, piloty czy sterowniki dadzą Ci pewność, że Twój dom jest bezpieczny.
  Wspaniałym rozwiązaniem są również produkty zarządzające ogrzewaniem – termostaty z możliwością programowania regulujące temperaturę w zależności od zapotrzebowania czy regulatory do podgrzewaczy wody, pozwolą Ci kontrolować zużyciem energii w Twoim domu.
  Trzeba wreszcie zwrócić uwagę na to że firma DELTA DORE posiada prawdziwą kulturę wzorniczą. Estetyka chociażby gamy TYDOM zrywa ze wszystkimi standardami spotykanymi na rynku.

  Cechy szczególne jakimi wyróżniają się produkty Delta Dore to:
 • możliwość instalacji systemu w istniejących budynkach bez konieczności zakładania nowej instalacji kablowej w ścianach – użycie systemu przekazu informacji drogą radiową
 • możliwość wszechstronnej rozbudowy systemu bez dużych nakładów finansowych w pierwszym okresie.
 • dowolne konfigurowanie elementów systemu
 • łatwa instalacja i obsługa
 • nowatorskie wzornictwo produktów
 • współdziałanie i kompatybilność wszystkich urządzeń
 • kompatybilność z większością spotykanych urządzeń instalacji grzewczych
 • montaż produktów Delta Dore może być wykonywana natynkowo lub podtynkowo.


 • DOMOTYKA to możliwość zarządzania domem inteligentnym, która zaspakaja potrzeby komfortu życia codziennego w miejscu zamieszkania.

  Oto kilka przykładów i sugestii dotyczących wykorzystania poszczególnych produktów:

  1. Automatyka  Produkty z Gamy AUTOMATYKA - pozwalające na sterowanie oświetleniem, roletami, bramami i innymi urządzeniami wymagającymi podanie sygnału na styku.
  ! - Prostota konfigurowania urządzeń między sobą

  2. Bezpieczeństwo  Produkty z Gamy BEZPIECZEŃSTWO - pozwalające na ochrone budynku.
  Współpraca z innymi urządzeniami np. z gamy Automatyka, Ogrzewanie, Domotyka i innymi urządzeniami wymagającymi podanie sygnału na styku.

  ! - Interesująca forma i wygląd produktów

  3. Ogrzewanie  Produkty z Gamy OGRZEWANIE - pozwalające na „inteligentne” zarządzanie i regulację ogrzewania budynku. Współpraca z innymi urządzeniami z gamy Domotyka

  ! - energooszczędne produkty dostosowane do wszystkich typów urządzeń grzewczych bez względu na medium oraz charakterystykę źródła ciepła.

  4. Domotyka  Produkty z Gamy DOMOTYKA - pozwalające na inteligentne i systemowe zarządzanie komfortem budynku. Współpraca z innymi urządzeniami z gamy Automatyka, Ogrzewanie.

  ! - Interesująca forma i funkcjonalność.